по нумерологии число 121 нумерология совместимость 7 и 5 приведу ссылку гороскоп на 2017 год раку женщине нажмите чтобы перейти
FAAC Opis Działania Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

FAAC ParkLite – niezawodny system parkingowy

System dostępny jest w wersji z kasą manualną lub z automatyczną kasa parkingową. Dodatkowo należy jeszcze uwzględnić pas wjazdowy i wyjazdowy, a także szybkie szlabany hydrauliczne FAAC 620 Rapid.

Kasa manualna

Idealna wszędzie tam, gdzie wymagane jest szybkie obsłużenie dużej liczby kierowców. W tym systemie okazany przez klienta bilet jest skanowany w kasie przez operatora, dokonywana jest opłata, Bilet zostaje uaktywniony do wyjazdu na określony czas, co pozwala kierowcy wrócić do samochodu i opuścić parking.W przypadku posiadania karty zbliżeniowej nie trzeba zgłaszać się do kasy. Wyposażenie kasy manualnej to komputer, konwerter RS, kontroler PL, skaner kodów kreskowych, drukarka termiczna, wyświetlacz opłat.


Automatyczna Kasa Parkingowa


Nie wymaga obsługi operatora, umożliwia automatyczne pobieranie płatności za parkowanie, przyjmując bilon lub banknoty i wydając resztę. Kwota płatności oraz inne informacje wyświetlane są na przejrzystym ekranie LCD. Kasa może wydać paragon niefiskalny na żądanie klienta.

Po opłaceniu bilet jest ważny do wyjazdu przez ustalony wcześniej okres czasu.

Za pomocą tej kasy można również przedłużać karty abonamentowe i doładowywać karty Set Value.


Pas wjazdowy


Opcjonalnie może być wyposażony w panel z symbolem „P”, wyświetlającym informację, czy parking jest wolny.

Przy wjeździe znajduje się Automat Biletowy, który po naciśnięciu przycisku drukuje bilety z kodem kreskowym, a także posiada czytnik kart zbliżeniowych.

Po odebraniu biletu szlaban otwiera się i zamyka automatycznie, dzięki pętli indukcyjnej w nawierzchni, która wykrywa obecność samochodu.


Pas wyjazdowy


Wyposażony jest w czytnik biletów, który skanuje kod i sprawdza, czy dany bilet został opłacony, a także czy karta zbliżeniowa jest ważna. Po potwierdzeniu, szlaban zostaje automatycznie podniesiony, a potem zamknięty, dzięki wykorzystaniu pętli indukcyjnej w nawierzchni.

Dodatkowo istnieje możliwość automatycznego zliczania pojazdów przy wyjeździe.


Bilety i karty

System FAAC ParkLite wykorzystuje zarówno bilety z kodem kreskowym, jak i karty zbliżeniowe. To pierwsze rozwiązanie jest zdecydowanie tańsze i bardzo dobrze sprawdza się w przypadku obsługi klientów jednorazowych. Obok podstawowych danych, jak np. data, czas, numer linii wjazdowej, na bilecie można również umieścić własne, dodatkowe informacje (do 9 linii tekstu).

Karty zbliżeniowe pasywne posiadają wbudowany chip oraz unikalny kod. Mogą być używane w kilku opcjach: kontrola dostępu (możliwość korzystania z parkingu w ustalonych godzinach), karty abonamentowe (ważne przez określony czas) oraz karty Set Value (doładowane do określonej sumy, która jest ściągana z karty w zależności od czasu korzystania z parkingu).

Zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i udzielimy szczegółowych informacji na temat oferowanego przez nas systemu parkowania.

 
Funkcjonalne bramy garażowe | Szlabany | Profesjonalne piloty, siłowniki i automatyka do bram. Projekt i wykonanie strony: projektowanie stron
?>