по нумерологии число 121 нумерология совместимость 7 и 5 приведу ссылку гороскоп на 2017 год раку женщине нажмите чтобы перейти
przemysłowe Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu

 

 

 
 

 

Drzwi przemysłowe

 

Oferujemy szeroki wybór tego typu drzwi, które wykorzystywane są zarówno w różnego rodzaju halach, magazynach, jak i do wygodnego rozdzielania powierzchni wewnątrz budynków (przemysłowych, handlowych).

Proponujemy drzwi o różnych wymiarach, dzięki czemu można je bez problemu dobrać do indywidualnych potrzeb. Dodatkowo stosujemy zabezpieczenia od pęknięć linek i sprężyn, a także uszczelki i zasuwki wewnętrzne oraz uchwyty do otwierania wykonane z PCV.

Staramy się elastycznie dostosować ofertę do potrzeb klientów, dlatego proponujemy również opcje dodatkowe. Istnieje możliwość zamontowania furtki serwisowej w naszych bramach, a także wyposażenia ich w kołowrót łańcuchowy. Jako opcję dodatkową oferujemy również montaż zamka ZDB1.

Przeciętny cykl otwarć naszych drzwi to 20 tysięcy. W opcji dodatkowej można zwiększyć cykl sprężyny.

Nasze drzwi można również bez problemu dostosować kolorystycznie do otoczenia (zarówno do elewacji budynków, barwy hal lub nawet do stylistyki wnętrza w przypadku obiektów handlowych). Oferujemy lakierowanie drzwi na dowolny kolor z palety RAL.

Proponowane przez nas drzwi można również zamówić z jedną sekcją, w całości wykonane z aluminium lub w opcji przeszklonej z wykorzystaniem pleksy zespolonej.

Tego typu produkt może być z powodzeniem montowany również jako drzwi garażowe, ponieważ charakteryzuje się dużą wytrzymałością i trwałością, a do tego jest niezwykle estetyczny i nie będzie wprowadzał dysonansu w najbliższe otoczenie budynku mieszkalnego.

Duża ilość proponowanych opcji i wersji to gwarancja idealnego dopasowania do potrzeb klientów. Dodatkowo nasi fachowcy z wieloletnim doświadczeniem chętnie doradzą w wyborze najlepszego rozwiązania tak, by sprawdzało się przez wiele lat bez konieczności ponownego angażowania środków.

Proponowane przez nas drzwi to najwyższa jakość połączona z niezwykłą funkcjonalnością. 

 
 
Funkcjonalne bramy garażowe | Szlabany | Profesjonalne piloty, siłowniki i automatyka do bram. Projekt i wykonanie strony: projektowanie stron
?>