rastrear iphone 6 pelo imei ardamax keylogger full indir gezginler spy tools para android rastreador movil vodafone aplicacion para localizar posicion de un movil
przemysłowe Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu

 

 

 
 

 

Drzwi przemysłowe

 

Oferujemy szeroki wybór tego typu drzwi, które wykorzystywane są zarówno w różnego rodzaju halach, magazynach, jak i do wygodnego rozdzielania powierzchni wewnątrz budynków (przemysłowych, handlowych).

Proponujemy drzwi o różnych wymiarach, dzięki czemu można je bez problemu dobrać do indywidualnych potrzeb. Dodatkowo stosujemy zabezpieczenia od pęknięć linek i sprężyn, a także uszczelki i zasuwki wewnętrzne oraz uchwyty do otwierania wykonane z PCV.

Staramy się elastycznie dostosować ofertę do potrzeb klientów, dlatego proponujemy również opcje dodatkowe. Istnieje możliwość zamontowania furtki serwisowej w naszych bramach, a także wyposażenia ich w kołowrót łańcuchowy. Jako opcję dodatkową oferujemy również montaż zamka ZDB1.

Przeciętny cykl otwarć naszych drzwi to 20 tysięcy. W opcji dodatkowej można zwiększyć cykl sprężyny.

Nasze drzwi można również bez problemu dostosować kolorystycznie do otoczenia (zarówno do elewacji budynków, barwy hal lub nawet do stylistyki wnętrza w przypadku obiektów handlowych). Oferujemy lakierowanie drzwi na dowolny kolor z palety RAL.

Proponowane przez nas drzwi można również zamówić z jedną sekcją, w całości wykonane z aluminium lub w opcji przeszklonej z wykorzystaniem pleksy zespolonej.

Tego typu produkt może być z powodzeniem montowany również jako drzwi garażowe, ponieważ charakteryzuje się dużą wytrzymałością i trwałością, a do tego jest niezwykle estetyczny i nie będzie wprowadzał dysonansu w najbliższe otoczenie budynku mieszkalnego.

Duża ilość proponowanych opcji i wersji to gwarancja idealnego dopasowania do potrzeb klientów. Dodatkowo nasi fachowcy z wieloletnim doświadczeniem chętnie doradzą w wyborze najlepszego rozwiązania tak, by sprawdzało się przez wiele lat bez konieczności ponownego angażowania środków.

Proponowane przez nas drzwi to najwyższa jakość połączona z niezwykłą funkcjonalnością. 

 
 
Funkcjonalne bramy garażowe | Szlabany | Profesjonalne piloty, siłowniki i automatyka do bram. Projekt i wykonanie strony: projektowanie stron
?>