rastrear iphone 6 pelo imei ardamax keylogger full indir gezginler spy tools para android rastreador movil vodafone aplicacion para localizar posicion de un movil
FAAC silowniki do bram skrzydlowych Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu


Zestaw 415 do bram dwuskrzydłowych do 6 m

Zestaw 415 do bram dwuskrzydlowych do 8 mNapęd elektromechaniczny do bram skrzydłowych do użytku przydomowego i półprzemysłowego dla skrzydła o długości do 3 m


FAAC 415 jest siłownikiem przeznaczonym zarówno do zastosowań przydomowych (modele 230V) jak i półprzemysłowych (modele 24V) - o wysokiej częstotliwości użytkowania, dochodzącej do 100%. Modele z wyłącznikami krańcowymi umożliwiają wyeliminowanie mechanicznych ograniczników ruchu bramy.

Elektromechaniczna konstrukcja siłownika FAAC 415 z precyzyjnym spasowaniem elementów wewnętrznych z aluminiową, szczelną obudową gwarantuje pewne działanie i wysoką kulturę pracy. Samoblokowanie mechanizmów po otwarciu/zamknięciu eliminuje konieczność stosowania dodatkowych zamków.

Zabezpieczenie przeciwzgnieceniowe zapewnia moduł elektroniczny instalowany

na płytce centrali sterującej, który bezpośrednio kontroluje siłę ciągu napędu. W przypadku awarii mechanizm odblokowujący umożliwia odblokowanie skrzydeł bramy i obsługę ręczną.

Montaż siłownika FAAC 415 jest szybki i bezproblemowy. Dzięki centrali sterującej ?hi-tech" dostępne są funkcje znacznie zwiększające komfort i wygodę użytkowania, takie jak otwarcie częściowe (jednego skrzydła), spowolniene przy końcu ruchu czy automatyczne zamykanie.

Zasilanie: 230V

Pobór mocy: 300W

Pobór prądu: 1,3A

Maks. siła ciągu: 2000N

Ciężar: 8KG

Zakres temperatury: -20 + 55 stopni

W skład zestawu wchodzi:

* Siłownik 415 z elementami mocującymi
* Centrala sterująca 455D
* Obudowa do centrali 455D model E
* Pilot 4 przyciskowy T4 LC, z kodem dynamicznie zmiennym
* Odbiornik radiowy RP2 LC 433MHz, 2-kanałowy


Fotokomórka SAFEBEAM o zasięgu 20mCena zestawu Brutto (do 6 m) 3.355,00 zł
Cena zestawu Brutto (do 8 m) 3.545,00 zl

Zestaw 414 do bram dwuskrzydłowych do 6 m
Siłowniki elektromechaniczne do bram skrzydłowych o dł. skrzydła do 3 m.Ze względu na swoją tubową konstrukcję i sposób mocowania siłowników do bramy (od czoła) napęd FAAC 414 jest szybki i łatwy w montażu, bez konieczności wykonywania kosztownych przeróbek adoptujących. Dobry punkt podparcia bramy gwarantuje pewne blokowanie po zamknięciu nawet w przypadku szerokich bram.

Napęd FAAC 414 jest najbardziej praktycznym i ekonomicznym rozwiązaniem przy automatyzowaniu bramy o długości skrzydła do 3 m. Napęd wyposażony jest w siłowniki tubowe - samoblokujące i dlatego nie wymaga stosowania dodatkowych zamków.

Dane techniczne:
- zasilanie: 230V
- skok: 390 mm
- siła uciągu: 3500N
- prędkość liniowa: 0.015 m/sek
- intensywność pracy: 20 cykle/godz.

Zestaw zawiera:
- 2 siłowniki Faac 414
- centrala sterująca 452 MPS
- radioodbiornik 2-kanałowy RP 2 LC
- 1 pilot T4 LC
- fotokomórki SAFEBEAM


Cena zestawu Brutto 2.275,00 zł

Zestaw 413 do bram dwuskrzydłowych do 5 mNapęd elektromechaniczny do bram skrzydłowych do użytku przydomowego i półprzemysłowego dla skrzydła o długości do 2,5 m

FAAC 413 jest siłownikiem przeznaczonym zarówno do zastosowań przydomowych (modele 230V) jak i półprzemysłowych (modele 24V) - o wysokiej częstotliwości użytkowania, dochodzącej do 100%. Modele z wyłącznikami krańcowymi umożliwiają wyeliminowanie mechanicznych ograniczników ruchu bramy.

Elektromechaniczna konstrukcja siłownika FAAC 413 z precyzyjnym spasowaniem elementów wewnętrznych z aluminiową, szczelną obudową gwarantuje pewne działanie i wysoką kulturę pracy. Samoblokowanie mechanizmów po otwarciu/zamknięciu eliminuje konieczność stosowania dodatkowych zamków.

Zabezpieczenie przeciwzgnieceniowe zapewnia moduł elektroniczny instalowany

na płytce centrali sterującej, który bezpośrednio kontroluje siłę ciągu napędu. W przypadku awarii mechanizm odblokowujący umożliwia odblokowanie skrzydeł bramy i obsługę ręczną.Montaż siłownika FAAC 413 jest szybki i bezproblemowy. Dzięki centrali sterującej ?hi-tech" dostępne są funkcje znacznie zwiększające komfort i wygodę użytkowania, takie jak otwarcie częściowe (jednego skrzydła), spowolniene przy końcu ruchu czy automatyczne zamykanie.

Zasilanie: 230V

Pobór mocy: 250W

Pobór prądu: 1,2A

Maks. siła ciągu: 2000N

Ciężar: 6,5KG

Zakres temperatury: -20 + 55 stopni

W skład zestawu wchodzi:

* Siłownik 413 z elementami mocującymi
* Centrala sterująca 455D
* Obudowa do centrali 455D model E
* Pilot 4 przyciskowy T4 LC, z kodem dynamicznie zmiennym
* Odbiornik radiowy RP2 LC 433MHz, 2-kanałowy


Fotokomórka SAFEBEAM o zasięgu 20m

Cena zestawu Brutto 3.408,00 zł

 
Funkcjonalne bramy garażowe | Szlabany | Profesjonalne piloty, siłowniki i automatyka do bram. Projekt i wykonanie strony: projektowanie stron
?>