по нумерологии число 121 нумерология совместимость 7 и 5 приведу ссылку гороскоп на 2017 год раку женщине нажмите чтобы перейти
Bramy uchylne jednopłytowe Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu

Image Image 


Bramy uchylne jednopłytowe


Doskonale sprawdzają się zarówno w garażach pojedynczych, podwójnych, jak i szeregowych. To popularne rozwiązanie, które skutecznie zabezpiecza pomieszczenie, gdzie przechowywany jest samochód.

Oferujemy bramy uchylne GARSTA firmy LEGBUD GARGULA, które charakteryzują się niezwykle wysoką jakością oraz dużą wytrzymałością. Klasyczne rozwiązania zostały tu w pomysłowy sposób połączone z osiągnięciami najnowszej technologii, co w efekcie dało produkt nie tylko o wysokich walorach estetycznych, ale również o dużym komforcie obsługi.

Bramy tego typu, przy otwieraniu, układają się poziomo pod stropem, dzięki czemu więcej miejsca pozostaje przed samym garażem, a w planach nie trzeba uwzględniać dodatkowej przestrzeni na skrzydła bramy. Takie rozwiązanie jest bardzo korzystne szczególnie w przypadku krótkich i wąskich podjazdów.

Dzięki zastosowaniu konstrukcji ze stalowych profili ocynkowanych oraz poszycia z blachy stalowej ocynkowanej, którą pokrywa powłoka organiczna, bramy te są skutecznie chronione przed działaniem korozji, co znacznie poprawia ich trwałość i wydłuża okres użytkowania. Nie trzeba tracić czasu na żmudną konserwację.

Kolor bramy (wg palety RAL oraz BTX) można bez trudu dopasować do indywidualnych potrzeb klienta tak, by stanowiła spójny element stylistyczny z otoczeniem (np. z elewacją budynku lub z poszyciem dachu).

Bramy garażowe GARSTA wyposażone są w automatykę ze zdalnym sterowaniem. Takie rozwiązanie znacznie przyspiesza otwieranie i zamykanie, a także zapewnia duży komfort użytkowania, szczególnie przy niesprzyjających warunkach atmosferycznych. Dodatkową zaletą jest łatwy i szybki montaż, dzięki połączeniu prowadnic stalowym kształtownikiem.

Bramy te zabezpieczane są dwoma stalowymi ryglami (w opcji dodatkowej – trzeci rygiel), które stalowa linka łączy z zamkiem. Istnieje możliwość zamówienia trzech różnych wersji bramy o różnych wymiarach i o różnych opcjach dodatkowych.

Prosimy o kontakt, chętnie przedstawimy szczegóły oferty.  

 
Funkcjonalne bramy garażowe | Szlabany | Profesjonalne piloty, siłowniki i automatyka do bram. Projekt i wykonanie strony: projektowanie stron
?>