по нумерологии число 121 нумерология совместимость 7 и 5 приведу ссылку гороскоп на 2017 год раку женщине нажмите чтобы перейти
Bramy przemysłowe roletowe Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu

Image


Bramy przemysłowe roletowe


Niezwykle funkcjonalne i bezpieczne bramy, które doskonale nadają się wszędzie tam, gdzie chcemy zaoszczędzić miejsce, szczególnie przy krótkich podjazdach i niewielkich placach przed budynkiem. Taka konstrukcja pozwala zatrzymywać pojazdy niemal przy samej bramie, by później ją otworzyć.

Bramy o bardzo wszechstronnym zastosowaniu. Nie ma znaczenia, czy to duży budynek przemysłowy, hala fabryczna, obiekt handlowy, czy zakład usługowy. W każdym z tych miejsc nasza brama wyśmienicie się sprawdzi i będzie wygodna w użytkowaniu. Tego typu rozwiązanie jest szczególnie doceniane w przypadku wysokich hal, gdzie użytkowane są wózki widłowe i dźwigi.

Dzięki zastosowaniu napędu elektrycznego, a także zdalnego sterowania, otwieranie i zamykanie takiej bramy jest szczególnie łatwe i nie wymaga żadnego wysiłku. Starannie zaprojektowana i wykonana konstrukcja szybko, ale niezwykle płynnie nawija się na wał zlokalizowany nad otworem wjazdowym

Jest to konstrukcja niezwykle odporna na korozję, co gwarantuje jej wieloletnie użytkowanie i nie zmusza do ciągłego przeprowadzania konserwacji.

Oferowane przez nas bramy można idealnie dopasować do różnych warunków zabudowy, dzięki czemu jesteśmy pewni, że proponujemy produkt uniwersalny, sprawdzony, który zadowoli każdego klienta. Nasze bramy, za sprawą bardzo zwartej budowy, można zamontować niemal wszędzie, również jako bramy garażowe.

Zwracamy również szczególną uwagę na kwestie bezpieczeństwa. Zastosowanie naszych bram to gwarancja, że nikt ich łatwo nie sforsuje. Wykorzystanie niezwykle solidnych prowadnic chroni pancerz bramy przed wyrwaniem lub innym uszkodzeniem. Kładziemy nacisk na solidność konstrukcji, by maksymalnie zwiększyć bezpieczeństwo mienia naszych klientów.

Prosimy o kontakt. Chętnie zaprezentujemy ze szczegółami naszą ofertę bram roletowych. 
Funkcjonalne bramy garażowe | Szlabany | Profesjonalne piloty, siłowniki i automatyka do bram. Projekt i wykonanie strony: projektowanie stron
?>