по нумерологии число 121 нумерология совместимость 7 и 5 приведу ссылку гороскоп на 2017 год раку женщине нажмите чтобы перейти
Bramy przemysłowe podwieszane Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu

Image

 


 

Bramy przemysłowe podwieszane


Bramy przesuwne podwieszane doskonale sprawdzają się w różnego rodzaju halach i magazynach, wszędzie tam, gdzie napotyka się na ograniczone możliwości zabudowy. Tego typu bramy często wykorzystywane są przy bardzo szerokich otworach.

Mogą być montowane w różnych wersjach, jako otwierane na lewo lub na prawo, dzięki czemu istnieje możliwość dostosowania bramy do indywidualnych potrzeb każdego klienta

Bramy tego typu to sprawdzone rozwiązanie nie tylko na terenie wielu zakładów przemysłowych, ale również w przypadku mniejszych obiektów magazynowych, a nawet w dużych budynkach gospodarczych lub jako bramy garażowe. Mogą również służyć do przedzielania dwóch pomieszczeń.

Oferujemy bramy jednoskrzydłowe lub dwuskrzydłowe, w zależności od potrzeb. Obydwie wersje charakteryzują się bardzo łatwym montażem. Brama jest cicha i łatwa w otwieraniu, dzięki zastosowaniu bardzo precyzyjnej szyny nadproża. Dodatkowo montowany jest niezwykle solidny zamek hakowy, a poszycie wykonane zostało z blachy trapezowej.

Nasze bramy charakteryzują się bardzo dużą wytrzymałością, a elementy ocynkowane chronią skutecznie przed korozją, co dodatkowo pozwala wydłużyć okres ich użytkowania.

Proponowane przez nas bramy to niezwykle wygodne, proste, a przede wszystkim, ekonomiczne rozwiązanie, które służyć będzie przez lata.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, możecie być Państwo pewni, że montaż bramy zostanie wykonany fachowo i szybko. Dodatkowo chętnie również służymy radą i pomagamy znaleźć najlepsze rozwiązanie w kwestii zabudowy otworów budynków magazynowych oraz przemysłowych.

Brama podwieszana to prosta konstrukcja o wielu możliwościach, która stanie się inwestycją na lata, oszczędzając Państwa czas i pieniądze.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty bram podwieszanych. 

 

 
Funkcjonalne bramy garażowe | Szlabany | Profesjonalne piloty, siłowniki i automatyka do bram. Projekt i wykonanie strony: projektowanie stron
?>