по нумерологии число 121 нумерология совместимость 7 и 5 приведу ссылку гороскоп на 2017 год раку женщине нажмите чтобы перейти
Bramy roletowe Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu

Image


Bramy roletowe


Tego typu bramy to prawdziwy komfort użytkowania, są niezwykle praktyczne i estetyczne. Idealne wszędzie tam, gdzie jest mało miejsca. Takie rozwiązanie konstrukcyjne pozwala zaparkować pojazd tuż przed bramą, co jest szczególnie przydatne w przypadku bardzo krótkich podjazdów. Dodatkowo, dzięki braku prowadnic sufitowych, zyskuje się więcej miejsca wewnątrz.

Bramy te doskonale sprawdzają się również w przypadku nietypowych wjazdów garażowych, a także w budynkach gospodarczych.

Nasze bramy to przykład połączenia wysokiej jakości, trwałości z dużą estetyką. Dzięki dopasowaniu do indywidualnych potrzeb klientów, bramy te mogą doskonale harmonizować z kolorem elewacji lub nawiązywać do barwy poszycia dachowego. Zamówić można również kolor drewnopodobny.

Maksymalna wysokość naszych bram to 2250 mm, a szerokość – 2700 mm. Płaszcz, który unoszony jest w sposób pionowy i nawija się na wał, wykonany został z profili aluminiowych LG-77. Dodatkowo profile te zostały wypełnione poliuretanową pianką bezfreonową. Taka konstrukcja zapewnia nie tylko niezwykłą wytrzymałość płaszcza bramy, ale również charakteryzuje się bardzo wysokim współczynnikiem izolacji cieplnej. Zostały użyte również bardzo solidne prowadnice aluminiowe, które nie dają się wyrwać, a dodatkowo specjalne blokady (wieszaki) uniemożliwiają podniesienie bramy po jej zamknięciu.

Mechanizm bramy pracuje bardzo cicho, prawie niezauważalnie i do tego niezwykle płynnie, dzięki użyciu wysokiej jakości szczotek umieszczonych w prowadnicach.

Wysoki komfort użytkowania zapewnia także przełącznik standardowo montowany wewnątrz garażu. Uruchamia on napęd elektryczny, który steruje podnoszeniem się lub opuszczaniem bramy. Taki sam przełącznik, ale zabezpieczony kluczykiem, można dodatkowo zamontować na zewnątrz budynku. Możliwa jest również wersja ze zdalnym sterowaniem i fotokomórką. Bogactwo rozwiązań pozwala dostosować bramy garażowe do indywidualnych potrzeb każdego klienta i zapewnia wygodę użytkowania niezależnie od aktualnych warunków atmosferycznych.


 

 

 
Funkcjonalne bramy garażowe | Szlabany | Profesjonalne piloty, siłowniki i automatyka do bram. Projekt i wykonanie strony: projektowanie stron
?>