по нумерологии число 121 нумерология совместимость 7 и 5 приведу ссылку гороскоп на 2017 год раку женщине нажмите чтобы перейти
Bramy dwuskrzydlowe Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu

Image


 Bramy dwuskrzydłowe

 

Oferujemy bramy rozwierne o solidnej konstrukcji, wykonane z dbałością o najmniejszy detal. Bramy tego typu to tradycyjne rozwiązanie, które, dzięki nam, zyskało nowoczesną formę i konstrukcję.

Bramy rozwierne doskonale nadają się zarówno do budynków mieszkalnych (zamknięcie garaży), jak i do różnego rodzaju pomieszczeń gospodarczych, do obiektów magazynowych lub do zakładów usługowych.

Proponujemy bramy jednoskrzydłowe, dwuskrzydłowe symetryczne lub asymetryczne. W przypadku bardzo dużych bram oferujemy także wersję z dodatkowymi drzwiami serwisowymi.

Nasze bramy z łatwością możemy dostosować do indywidualnych potrzeb klienta, również pod względem kolorystycznym, dopasowując je, np. do elewacji budynku lub do barwy dachu.

Wykonujemy nasze bramy garażowe z wykorzystaniem zamkniętych profili ocynkowanych, co gwarantuje trwałość i wieloletnie użytkowanie bez konieczności konserwacji. Antykorozyjne zabezpieczenie posiada również wypełnienie z ocynkowanej blachy stalowej poliestrowej, wykonywane zarówno w układzie pionowym, jak i poziomym. Dodatkowo używamy niezwykle solidnych stalowych zawiasów oraz specjalnych wzmocnień skrzydła, dzięki czemu nasze bramy charakteryzują się najwyższą jakością. Wyposażone są również w metalowy zamek z wkładką patentową.

Nasze bramy dwuskrzydłowe proponujemy również w wersji z ocieplanymi skrzydłami. Wykorzystujemy do tego styropian oraz białe panele PCV (opcja maksymalnie do 14 m). Takie rozwiązanie jest niezwykle ekonomiczne, ponieważ pozwala skutecznie zatrzymać ciepło w pomieszczeniu, a tym samym umożliwia obniżenie kosztów ogrzewania.

Proponowane przez nas bramy rozwierne to najwyższa estetyka wykonania i jednocześnie bezpieczeństwo użytkowania. Bramy te są niezwykle stabilne oraz ciche podczas otwierania. Doświadczeni pracownicy firmy Cannex idealnie dopasują skrzydła do otworów garażowych o różnej wielkości.

Zapraszamy do kontaktu. Chętnie przedstawimy szczegóły naszej oferty.  

 
Funkcjonalne bramy garażowe | Szlabany | Profesjonalne piloty, siłowniki i automatyka do bram. Projekt i wykonanie strony: projektowanie stron
?>