rastrear iphone 6 pelo imei ardamax keylogger full indir gezginler spy tools para android rastreador movil vodafone aplicacion para localizar posicion de un movil
Bramy dwuskrzydlowe Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu

Image


 Bramy dwuskrzydłowe

 

Oferujemy bramy rozwierne o solidnej konstrukcji, wykonane z dbałością o najmniejszy detal. Bramy tego typu to tradycyjne rozwiązanie, które, dzięki nam, zyskało nowoczesną formę i konstrukcję.

Bramy rozwierne doskonale nadają się zarówno do budynków mieszkalnych (zamknięcie garaży), jak i do różnego rodzaju pomieszczeń gospodarczych, do obiektów magazynowych lub do zakładów usługowych.

Proponujemy bramy jednoskrzydłowe, dwuskrzydłowe symetryczne lub asymetryczne. W przypadku bardzo dużych bram oferujemy także wersję z dodatkowymi drzwiami serwisowymi.

Nasze bramy z łatwością możemy dostosować do indywidualnych potrzeb klienta, również pod względem kolorystycznym, dopasowując je, np. do elewacji budynku lub do barwy dachu.

Wykonujemy nasze bramy garażowe z wykorzystaniem zamkniętych profili ocynkowanych, co gwarantuje trwałość i wieloletnie użytkowanie bez konieczności konserwacji. Antykorozyjne zabezpieczenie posiada również wypełnienie z ocynkowanej blachy stalowej poliestrowej, wykonywane zarówno w układzie pionowym, jak i poziomym. Dodatkowo używamy niezwykle solidnych stalowych zawiasów oraz specjalnych wzmocnień skrzydła, dzięki czemu nasze bramy charakteryzują się najwyższą jakością. Wyposażone są również w metalowy zamek z wkładką patentową.

Nasze bramy dwuskrzydłowe proponujemy również w wersji z ocieplanymi skrzydłami. Wykorzystujemy do tego styropian oraz białe panele PCV (opcja maksymalnie do 14 m). Takie rozwiązanie jest niezwykle ekonomiczne, ponieważ pozwala skutecznie zatrzymać ciepło w pomieszczeniu, a tym samym umożliwia obniżenie kosztów ogrzewania.

Proponowane przez nas bramy rozwierne to najwyższa estetyka wykonania i jednocześnie bezpieczeństwo użytkowania. Bramy te są niezwykle stabilne oraz ciche podczas otwierania. Doświadczeni pracownicy firmy Cannex idealnie dopasują skrzydła do otworów garażowych o różnej wielkości.

Zapraszamy do kontaktu. Chętnie przedstawimy szczegóły naszej oferty.  

 
Funkcjonalne bramy garażowe | Szlabany | Profesjonalne piloty, siłowniki i automatyka do bram. Projekt i wykonanie strony: projektowanie stron
?>